Oferta pracy

Dodane: Środa, 12 Grudzień, 2018  07:42
  • Dam pracę / Inne
  • Pełny etat
  • Umowa o pracę
  • Orzeczenie o niepełnosprawności
  • Pracodawca: Lavoro Sp. z o. o.

Opis oferty pracy:

Zakres obowiązków:
- obsługa piaskarki, układarki, prace montażowe itp.
- kontrola jakości gotowych elementów
- pakowanie gotowych elementów
Wymagania:
- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym, stojącej
- mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Oferujemy:
- umowę o pracę
- pełny etat
- pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku
Osoby zainteresowane prosimy o telefon lub przesłanie swojego CV na adres mailowy lub osobiście.

Telefon: 570-570390 570 - pokaż numer telefonu - ; 791-120-265 791 - pokaż numer telefonu - ; 791-121-556 791 - pokaż numer telefonu - ; 62 731-16-04
Nr. certyfikatu 9603
Ostrów Wielkopolski ul. Wodna 15 p. 10 w godzinach 8-15
„Osoby zainteresowane prosimy o telefon lub przesłanie swojego CV.
Do aplikacji należy dołączyć wypełnioną klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych, oraz zgodę na przetwarzanie tych danych.
Klauzulę można pobrać na naszej stronie internetowej www.lavoro.com.pl “

Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Ostrów Wielkopolski
Beata Owczarek
Na Lento.pl od 27 kwi 2015
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń