Praca Niemcy spawacze /Bawaria/i kursy spawania Ostrów Wlk.

Dodane: Piątek, 18 Styczeń, 2019  11:15
Promowane Ogólnopolskie
  • Dam pracę / Budowa / remonty
  • Pełny etat
  • Umowa o pracę
  • Brak wymagań
  • Płaca brutto min.: 11000 zł
  • Płaca brutto max.: 13000 zł
  • Pracodawca: Niemiecka Agencja Pracy - kursy OSiUT Ostrów

Opis oferty pracy:

Praca w dużych niemieckich Firmach - OD ZARAZ (Niemcy Bawaria). bezpośrednio zlecane niemieckiej Agencji Pracy w Bawarii - bez pośredników (najbogatszy rejon Niemiec) - dla której wykonujemy kursy oraz przekazujemy do pracy - kursy spawacza międzynarodowego TUV w Niemczech oraz w Polsce (Ostrów Wlkp.) - wg. Normy ISO 9606-1 , Normy AD-2000 Merkblatt HP3 oraz Dyrektywy 2014/68/UE.
Od kandydatów na pracowników nie wymaga się znajomości języka niemieckiego lecz mile widziane podstawy komunikacji niemiecki lub angielski.
NASTĘPNY KURS SPAWACZA - od zaraz / godz. 9.00/ OSTRÓW WLKP. __ OSiUT FENIX - spawalnia /ul. Wiejska 4/ - biuro ul. Batorego 35. - warunkiem zatrudnienia w powyżej pracy w Niemczech jest ukończony U NAS kurs spawacza pod nadzorem naszych instruktorów z niemieckim doświadczeniem.
Już ponad 100 spawaczy !!! przez nas wyszkolonych i skierowanych pracuje - w Niemczech BAWARIA.

Agencja Niemiecka w ramach wspólnej umowy z naszym Ośrodkiem zapewnia "UMOWĘ NIEMIECKĄ" o pracę na czas nieokreślony z pełnym ubezpieczeniem /również na dzieci pracownika/ - dla - spawaczy przez nasz wyszkolonych po zakończonym kursie spawacza międzynarodowego TUV.

Zarobki 2050 euro netto na rękę (minimum przez 4 m-ce, później możliwość podwyżki) - wynagrodzenie wypłacane przez Agencję Pracy w Niemczech (Bawaria).
System pracy 150 godzin pracy w miesiącu (możliwość płatnych nadgodzin) umowa o prace od razu na czas nieokreślony - nocleg (przez 1 tydzień) opłaca i rezerwuje Agencja Pracy w Niemczech również później koordynuje zakwaterowanie.

Agencja Pracy (niemiecka), zapewnia również odzież robocza i pełne ubezpieczenie (w tym zdrowotne) w Niemczech (również na dzieci - rodzinę pracownika).

Przyjazd w niedzielę (po kursie spawacza) do Niemiec i praca od wtorku (poniedziałek - podpisanie umowy oraz szkolenie BHP przez Agencję Pracy w Niemczech - Bawaria).

Czas trwania kursu podstawowego (blachy) spawacza międzynarodowego TUV w Ostrowie Wlkp. - do 1 tygodnia dla osób pracujących wcześniej jako np. ślusarz lub pomocnik spawacza itd. (dot. 1 metody) lub do 2 tyg. dla pozostałych osób. SZKOLIMY OSOBY RÓWNIEŻ OD PODSTAW - blacha ok. 9 dni plus rura ok. 7 dni. (szkolenia również w soboty) w Ostrowie Wlkp. (na miejscu w Ostrowie Wlkp. - również zakwaterowanie - około 25 zl. za dobę).

Po szkoleniu spawacza międzynarodowego uczestnik otrzymuje - certyfikat spawacza TUV (opcja książeczki spawacza). Certyfikat spawacza w języku niemieckim (tłumaczony na rewersie oryginalnie przez TUV na j. polski, francuski i angielski) __ KOPIE dokumentów wysyłamy do Agencji Praca w Niemczech - Bawaria.

KURSY SPAWANIA - od rana do wieczora, również soboty do dyspozycji w naszym Ośrodku najnowszy sprzęt do spawania KEMPPI i ESAB - realizacja kursu TUV w Ostrowie Wlkp. - lub po uzgodnieniu u nas w Niemczech.

POLECANE METODY DLA NIEMIECKICH FIRM - /KURS SPAWACZA/ - metoda 141 TIG - kwasówka (blachy i rury) - PLUS - metoda 135/138/ - blachy __ takie zalecenia mamy od niemieckich kontrahentów.

Koszt (CENY) kursu z egzaminem, certyfikatem spawacza międzynarodowego TUV - dla wszystkich i wybranych metody spawania (książeczka spawacza - 300 zł.):
CENY ZA KURS SPAWACZA -- MAMY O 40 proc. wyższe:
- metoda 135 (138) MAG - 3200 zł. (na DE wymagamy 4 pozycji spawania (plus możliwość dodatkowo rury - 2300 zł.)
- metoda 131 MIG (Alum.) - 3500 zł. blacha (plus możliwość rury - 2800 zł.)
- metoda MMA - 111 (elektroda) - 3200 zł. blacha na DE wymagamy 4 pozycji spawania (plus możliwość rury - 2300 zł.)
- metoda 311 ACET.-TLEN. - 3300 zł. blacha (plus możliwość rury - 2400 zł.)
- metoda 141 TIG (moduły: stal czarna lub tzw. kwasówka lub aluminium) - cena podana od 1 modułu 141 TIG - cena 3300 zł.(blacha) plus możliwość dodatkowo rury 2400 zł.

Posiadamy NIP UE - wystawiamy faktury również w "Euro"
Zdjęcia naszego sprzętu na kursie spawania:
www.fenix-ostrow.pl/kurs-spawania-tuv-i-is
Napisz wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Ostrów Wielkopolski
Agen.Pracy Niemcy i OSiUT
Na Lento.pl od 30 sty 2017
Strona użytkownika
Obserwujesz
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń